ZŠ - Turnaj ve vybíjené

V pondělí 1. února pořádala naše škola k příležitosti zahájení druhého pololetí školního roku turnaj ve vybíjené. K účasti ve sportovním klání se přihlásilo více než 20 žáků. Z nich byli zvoleni čtyři kapitáni, kteří si pak losovali hráče do svých týmů. Všichni hráči bojovali s plným nasazením a výkony jednotlivých družstev byly velmi vyrovnané. Štěstí však v pondělí 1. února přálo nejvíce týmu ve složení Páťa Kubíčková, Dan Chvátal, Sabča Bártíková, Lada Krátká, v čele s kapitánkou Amálkou Dvorskou, který se umístil na první místě. Touto cestou bych chtěla poděkovat nejen členům SRPDŠ, díky jejichž příspěvku mohla škola každému účastníkovi turnaje zakoupit sladkou odměnu, ale také všem žákům, kteří si přišli zasportovat, za příjemně strávené odpoledne.

Mgr. Kristýna Nováková

Fotografie naleznete ZDE