ZŠ - Poznáváme Třeboňsko

 

V úterý jsme v 8 hodin nastoupili do autobusu a vyjeli jsme do Třeboně. Cestou jsme si užili velkou srandu a když jsme dojeli kousek za penzion, vystoupili jsme a šli rovnou na Červené Blato. Pán, který nás celým výletem provázel, říkal, že druhy borovic, které tam byly, jsou vzácné a mají jinou kůru než normální. Měli tam moc dobré jídlo, nikdo si nestěžoval. Druhý den jsme se šli podívat na velké a staré stromy. Po stromech jsme šli k rybníku a viděli jsme tři velké hřiby a koukali jsme na koně. Třetí den jsme šli po hrázi rybníka a strašně potom pršelo, ale potom, když jsme byli v Nadačním fondu Vydra, konečně jsme si mohli prohlédnout roztomilá zvířata. V Třeboni jsme mohli nakoupit, co jsme chtěli  a pak jsme šli v silném dešti do penzionu. Každý večer jsme hráli hry, ale tento večer to bylo jinak. Zahráli jsme si jednu delší hru a šli na pokoj. Večery nás bavily nejvíce, mohli jsme si povídat a to děláme rádi. Ráno poslední den jsme si zabalili, došli na snídani a jeli domů. Byl to bezvadný výlet, přivezli jsme si skvělé vzpomínky a hrozně nás to bavilo. 13. 10. jedeme do Prahy, tak doufáme, že si to užijeme stejně jako tenhle výlet.

Lada Krátká a Amálie Dvorská, VI. třída

Fotografie naleznete ZDE

ZŠ a MŠ Deštná
náměstí Míru 44
378 25 Deštná
ředitel školy: 384 384 280,
mobil: 602 959 505
školní jídelna: 384 384 263
školní družina: 723 757 227
mateř. škola: 384 384 593
reditel@zs-destna.cz