ZŠ - Recitační soutěž ve III. třídě

V úterý 22. 3. jsme si ve III. třídě uspořádali recitační soutěž. Paní učitelka každému pomohla s výběrem básničky, na jejíž naučení jsme pracovali více než 14 dní, pilně jsme trénovali doma i v hodinách čtení. Dnes se naše píle zúročila. Čtvrtou hodinu jsme si uspořádali soutěž v recitaci. Dostali jsme bodovací kartičky a všichni, kromě toho, kdo zrovna recitoval, byli porota. Ve třídě máme i takové „borce“, co dostali plný počet bodů od všech porotců, ale o body nám zase až tolik nešlo. My jsme se básničky totiž neučili kvůli výhře, ale pro radost! Protože jsme se všichni snažili, malou pozornost si zasloužil každý z nás. Tímto děkujeme SIKO Humpolec za poskytnutí dárečků, které nám byly odměnou za naši práci, udělaly nám velkou radost!

Žáci III. ročníku

Fotografie neleznete ZDE