ZŠ - Návštěva knihovny a hvězdárny v J. Hradci

Úterý 8. 12. se pro žáky 1. až 4. ročníku základní školy neslo v duchu velkých zážitků. Kromě pravidelného plaveckého výcviku, který děti absolvují každé úterý, čekala žáky také beseda v dětském oddělení MK v JH a program o Sluneční soustavě na Hvězdárně prof. Fr. Nušla. Obě besedy pro žáky zařídila paní učitelka Hana Böhmová, za což jí tímto děkujeme. V knihovně pro nás knihovnice paní Holoubková měla připravené povídání na téma pohádky. Na hvězdárně nás zase čekala velice zajímavá přednáška od paní Jirků, po níž si žáci mohli prohlédnout různé dalekohledy a čas zbyl i na jejich zvídavé otázky. Oba netradiční vzdělávací programy se dětem líbily a odnesly si z nich jistě mnoho užitečných poznatků.

Za vyučující prvního stupně Mgr. K. Nováková a Mgr. H. Böhmová

Fotografie z návštěvy knihovny a hvězdárny naleznete v sekci Fotogalerie