MŠ - Únor v naší školce

  

V únoru nám, k naší radosti, platila pranostika: „Únor bílý – pole sílí“. I nadále jsme si užívali sněhu, což se nám hodilo především o jarních prázdninách, které jsme prožili hned první únorový týden.Stihli jsme také prožít „Nové dobrodružství Zrzečky“, což bylo divadelní představení, které nám přivezli ochotníci z Hradce Králové. Divadélko nás moc bavilo a užili jsme si ho, společně se školáky. Poslední naší únorovou akcí byla přednáška o dentální hygieně, kterou si pro nás připravila paní učitelka Martina Jílková. Nejprve jsme si přečetli pohádku Vlk a datel, díky které jsme se poučili o tom, že pro zdraví zoubků je důležitá prevence. Po pohádce jsme si ukázali správnou techniku čištění zoubků, a v neposlední řadě jsme si vytvořili „Náš zdravý úsměv“, kdy jsme si všichni nalepili zoubky na svého panáčka.Toto byl náš měsíc únor ve školce a vám všem bychom na závěr chtěli popřát spoustu krásných dní a co nejbližší příchod jara a sluníčka. 

 

ZŠ a MŠ Deštná
náměstí Míru 44
378 25 Deštná
ředitel školy: 384 384 280,
mobil: 602 959 505
školní jídelna: 384 384 263
školní družina: 723 757 227
mateř. škola: 384 384 593
reditel@zs-destna.cz