MŠ - Masopust ve školce

Dne 9. února 2016 proběhl v naší mateřské škole dětský karneval. Děti si ráno přinesly krásné masky a spolu s rodiči se začaly strojit a připravovat.Potom už mohl začít v obou třídách ten pravý rej masek. Nejdříve se masky představily  společným tanečkem.Tančili princové, princezny a spousta dalších pohádkových postav a zvířátek. Ani my, paní učitelky, jsme nezůstaly stranou a také jsme se převlekly do masek. Po bohatém občerstvení, které jsme si sami připravili a velmi si na něm pochutnali, jsme si zahráli různé hry a soutěže. Vůbec nebylo jednoduché plnit zadané úkoly v přestrojení. Tečkou za příjemným dopolednem byly odměny za splněné úkoly. Z očí dětí zářila radost a spokojenost. Děkujeme rodičům za spolupráci a přípravu masek.

Fotografie naleznete ZDE