MŠ - Listopad v naší školce

Měsíc listopad nám již přinesl první sněhovou nadílku a ve školce se nesl ve znamení teplého oblečení, příjezdu sv. Martina na bílém koni, zdravého týdne a také jsme poznávali své tělo. Na vycházkách jsme pozorovali první plíživé krůčky zimy. Třída „Broučků“ se rozhodla, že na sv. Martina upeče svatomartinské rohlíčky. Ve třídě „Soviček“ jsme se v týdnu zdraví učili poznávat ovoce a zeleninu a společně jsme si udělali výborný ovocný salát. V tomto měsíci skončil kurz bruslení. Děti dostaly za svou snahu pěkné diplomy a na památku se společně i s trenéry vyfotily. Nyní se již třída „Broučků“ těší na 7. prosince, kdy zahájí kurz plavání.V posledním listopadovém týdnu jsme ve školce shlédli cirkusové představení a začali se pomalu připravovat na advent.

Listopadové akce v MŠ: pečení svatomartinských rohlíčků, ovocný salát, týden zdraví, poznávání těla a tvoření sádrové kostry, ukončení kurzu bruslení, kurz anglického jazyka, cirkusové představení, adventní přípravy.