MŠ - Leden v MŠ

   

V lednu jsme si ve školce naplno užívali nových hraček, které nám nadělil Ježíšek a v půlce měsíce i zimních radovánek, které nám nadělilo nebe.Nový rok jsme zahájili návštěvou Betlémů v kostele sv. Ottona a u Kotyzů. V Betlémech jsme si ukázali tři krále a následně jsme nadcházející týden pokračovali tříkrálovou koledou. Společně jsme obešli instituce a provozovny v Deštné. Zpívání koledy nás moc bavilo a u srdíčka nás hřál dobrý pocit, že pomáháme dobré věci. Celkem se nám podařilo vybrat krásných 3010,- Kč. Tímto Vám všem moc děkujeme za dary, které jste nám do kasiček dali.V úterý 9. ledna jsme ve školce zahájili již druhý kurz bruslení v Soběslavi pro tento školní rok. Na stadion se vždy moc těšíme a užíváme si to tam. Všichni děláme ohromně pokroky a trenéři nás chválí. Nadále také jezdíme do bazénu v Jindřichově Hradci a ve školce probíhá výuka anglického jazyka.Konec měsíce jsme zakončili divadlem, které nám zahráli ochotníci z Fábuli z Kamenice nad Lipou. Divadlo se nám moc líbilo a již se těšíme na další představení, která nás čekají v březnu.

 

 

 

ZŠ a MŠ Deštná
náměstí Míru 44
378 25 Deštná
ředitel školy: 384 384 280,
mobil: 602 959 505
školní jídelna: 384 384 263
školní družina: 723 757 227
mateř. škola: 384 384 593
reditel@zs-destna.cz